Zarejestruj/Zaloguj   Koszyk (0)
 
Infolinia
pon.- pt. 8:00 do 17:00
Kom. 785 760 335
Tel. (61) 61 070 31
Opłata zgodnie z cennikiem operatora

KORMORAN SNOWPRO B2 175/70R13 82 T

Zamów z magazynu - Polska
  Chwilowy brak
Oblicz raty PayU
Zamówienie telefoniczne
 
Jeśli chcesz złożyć zamówienie telefoniczne,
lub zadać pytania dotyczące produktu - zostaw
swój numer kontaktowy. W możliwe najszybszym
czasie skontaktujemy się z Tobą.

Podaj swój numer kontaktowy
Informacje o produkcie
Marka:
KORMORAN
Bieżnik:
SNOWPRO B2
Rozmiar:
175/70R13 82 T
Przeznaczenie:
osobowe
Sezon:
zimowe  
Uwagi:
Znaczenie symboli na oponach
Etykieta opony

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego wszystkie opony sprzedawane na terenie Unii Europejskiej od dnia 1 listopada 2012 roku muszą być oznaczone specjalnymi etykietami.

Dzięki nowym unijnym etykietom konsument jest informowany o zużyciu paliwa, przyczepności na mokrej nawierzchni i hałasie toczenia opon.

  Treść ustawy
Nazwa
Snowpro B2
Grupa
MICHELIN (Michelin, Kleber, BF Goodrich, Kormoran, Riken)
Segment
Ekonomiczna
Medium
Premium
Opis
Opona Kormoran Snowpro B2 stanowi atrakcyjny cenowo, bezpieczny i wytrzymały produkt. Dzięki korzystnej ekonomice użytkowania cieszy się dużą popularnością na polskich drogach.
Połączenie kierunkowej rzeźby bieżnika z dwoma szerokimi kanałami obwodowymi oraz ukośnymi rowkami i lamelami w kształcie zygzaka, umożliwia efektywne usuwanie wody i błota pośniegowego z czoła opony. Zastosowanie masywnych klocków wpływa na poprawę stabilności jazdy w zakrętach, a zwarta budowa centralnej części bieżnika poprawia kierowalność i komfort użytkowania. Użyta mieszanka gumowa charakteryzuje się dużą elastycznością w niskiej temperaturze, dzięki czemu opona zachowuje odpowiednie własności jezdne w zróżnicowanych, zimowych warunkach pogodowych.
Opona Kormoran Snowpro B2 dedykowana jest do aut miejskich, małych i kompaktowych.
KORMORAN

KORMORAN

Przedmiotem gwarancji są opony marek: MICHELIN, KLEBER, BFGOODRCH, KORMORAN i RIKEN przeznaczone do samochodów osobowych terenowych i dostawczych, zwane dalej Wyrobami.
Gwarantem w rozumieniu niniejszych warunków jest Michelin Polska S.A.


Gwarancja obejmuje użytkowanie Wyrobu do całkowitego dopuszczalnego przez przepisy stopnia zużycia oryginalnego bieżnika do wskaźnika TWI (1,6 mm), po osiągnięciu którego Wyrób uznany jest za zużyty, ale nie dłużej niż 10 lat licząc od daty produkcji Wyrobu.


 1. Warunkami rozpatrzenia gwarancji są:
 • wypełnienie zgłoszenia reklamacyjnego na formularzu opracowanym przez Gwaranta (takie zgłoszenie na formularz przygotuje punkt sprzedaży w przypadku reklamacji)
 • przedstawienie dokumentu zakupu (faktura lub paragon)
 • dostarczenie reklamowanego Wyrobu do punktu sprzedaży
 • na żądanie przyjmującego reklamację lub Gwaranta - udostępnienie pojazdu do oceny stanu technicznego przez Gwaranta.

Wszystkie powyższe warunki muszą być spełnione łącznie.


 1. Wszelkie reklamacje mogą być składane w punkcie sprzedaży lub w punkcie sprzedaży ogumienia wskazanym przez Gwaranta.
 2. Reklamacje rozpatrywane są w terminie do 30 dni roboczych od dnia zgłoszenia reklamacji.
 3. Od decyzji Gwaranta rozstrzygającej o uznaniu bądź nie uznaniu reklamacji, nie służy odwołanie do Gwaranta.
 4. Gwarancja nie obejmuje rekompensaty za utratę czasu, za czasową niesprawność pojazdu, niewygodę oraz związane ze złożeniem reklamacji niedogodności lub koszty.
 5. W przypadku uznania reklamacji dokonuje się wymiany Wyrobu na fabrycznie nowy, jeżeli wada ujawniła się w okresie do 2 lat licząc od daty sprzedaży Wyrobu. Jeżeli wada ujawniła się w późniejszym okresie następuje częściowe uznanie reklamacji proporcjonalnie do nie zużytej części bieżnika. W przypadku, gdy Gwarant nie ma możliwości wymiany Wyrobu na taki sam fabrycznie nowy wskutek zakończenia produkcji Wyrobu, Klient ma prawo do otrzymania opon o innym bieżniku, w tym samym rozmiarze lub zwrotu ceny zakupu Wyrobu.
 6. Złożenie reklamacji w sposób określony w punktach 1 i 2 oznacza akceptację warunków gwarancji określonych w niniejszym dokumencie.
 7. Niniejszą gwarancją nie są objęte jakiekolwiek Wyroby naprawiane, bez względu na sposób i zakres naprawy oraz na osobę, która naprawiała Wyrób.
 8. Niniejszą gwarancją nie są również objęte wyroby uszkodzone wskutek między innymi:
 • nieprzestrzegania wymogów eksploatacyjnych dotyczących Wyrobów, określonych przez Gwaranta
 • nieprawidłowego montażu lub demontażu np. bez użycia pasty monterskiej
 • nieprawidłowej eksploatacji Wyrobu
 • eksploatacji niezgodnie z przeznaczeniem, np. zamontowania Wyrobu na niewłaściwej albo uszkodzonej obręczy
 • złego stanu technicznego pojazdu, w tym nieprawidłowej geometrii zawieszenia, wadliwej zbieżności kół, uszkodzonych lub zużytych amortyzatorów, hamulców, sprężyn albo innych elementów zawieszenia
 • uszkodzeń mechanicznych: przecięć, przebić, w tym w szczególności spowodowanych uderzeniem bieżnikiem, barkiem lub bokiem opony w przeszkodę
 • przeciążania Wyrobu i eksploatacji na niewłaściwym ciśnieniu (za wysokim lub zbyt niskim)
 • nieprawidłowego przechowywania Wyrobu, w tym nie zabezpieczenia go przed działaniem ognia, substancji żrących, ropopochodnych, ozonu oraz działaniem temperatur powodujących degradację gumy
 • nieprawidłowego transportu Wyrobu przez Klienta
 • nieprawidłowej techniki jazdy, a w szczególności gwałtownego hamowania i przyspieszania powodującego spalenie bieżnika oraz jazdy z zablokowanymi kołami
 • wypadku drogowego
 • umyślnego działania powodującego uszkodzenie Wyrobu
 • użycia Wyrobu w zawodach sportowych lub do współzawodnictwa mającego cechy współzawodnictwa sportowego, w tym w szczególności amatorskich lub zawodowych wyścigów

UWAGA!
Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem opon Michelin Polska S.A., dlatego w przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub trudności w związku z ewentualną reklamacją jakościową, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta naszego sklepu. Pomożemy w sprawnym załatwieniu reklamacji.
Podstawą rozpatrzenia reklamacji jest dokument zakupu (faktura lub paragon).

Opinie i oceny
bardzo dobra, tania opona, po co przepłacać?

Opinia dodana przez: bonzo
N/A
w porzo oponki, na luzaku daja rade na snieznych sciezkach

Opinia dodana przez: wujek
N/A
Ekstra opony. Po co wydawac kupe siana jak za male pieniadze mozna miec Kormorana? Nie zaiodlem sie na nich nigdy. Poelcam.

Opinia dodana przez: drabik
4.00
Opony, ok, ale na pewno nie mają szans w porównaniu z takimi Kleberami na przykład. W sumie dobry wybór jak nie chce się wydać dużo pieniędzy, ale oczekiwać wiele nie ma sensu.

Opinia dodana przez: grzelak
3.50
chciałem zaoszczedzić i kupic tania zimówke skończyło sie tym ze raz wyladowalem w rowie;/ lepiej dołożyć troche grosza i mieć sredniaka

Opinia dodana przez: zanetti
3.00
Opony są bardzo przeciętne. Nie rzucają na kolana. Myślę, że dobra opona całoroczna mogła by z nią konkurować

Opinia dodana przez: Łeba
2.50
Nie polecam, bo nie dają pewności na drodze. Uślizguja się i nie ciągną przy śniegu. Serio - nie są dobre. Lepiej dołozyc i kupić coś lepszego.

Opinia dodana przez: Krzysiek
3.00
Opona poprawna, bez większego rozczarowania. Daje radę w mojej corsie :)

Opinia dodana przez: Komornik
4.00
Kalkulator Rat PayU